Офіційний дилерський та сервісний центр RENAULT в Києві!

Дата заснування - 26 квітня 1996 року.
 
Основними видами діяльності ТОВ "КИЙ АВТО ХОЛДИНГ" є :
 
  • Оптова та роздрібна торгівля автомобілями RENAULT ;  
  • Технічне та сервісне обслуговування, а також ремонт автомобілів RENAULT ;
  • Реалізація запасних частин та аксесуарів до автомобілів RENAULT .

Основними показниками успішної роботи, для нас є задоволеність наших клієнтів. Професіоналізм та висока кваліфікація наших співробітників досягає вищого рівня в напрямку традиційного процесу придбання автомобіля або його сервісного обслуговування.

Для Вашої зручності в нашому дилерському центрі існують спеціальні відділи: відділ продажів, де відбувається найприємніша і незабутня подія - це придбання автомобіля; кредитний відділ, в якому здійснюється оформлення документів для отримання кредиту на купівлю автомобів; страховий відділ, де клієнти можуть застрахувати свої автомобілі на вигідних умовах.
 
Для юридичних осіб передбачено відділ по роботі з корпоративними клієнтами, а також ми пропонуємо скористатися фінансуванням на вигідних умовах лізингу для придбання автомобілів Renault! Для володарів вживаного автомобіля існує відділ Trade - in, де клієнти можуть здати свої авто і, здійснивши доплату, придбати новий автомобіль Renault.
 
 
Всі автомобілі, представлені в автосалоні, сертифіковані і адаптовані для експлуатації в Україні. Для наших клієнтів завжди є можливість провести тест-драйв без попереднього запису.
 
На більш ніж 3 200 кв.м. розташована станція сервісного обслуговування, яка складається з відділу приймання автомобілів на ремонт, відділу гарантійного обслуговування, відділу доукомплектації, відділу запасних частин, цеху з миття автомобілів, електротехнічного цеху і цеху з рихтування та фарбування автомобілів. На території СТО знаходиться кімната відпочинку, в якій клієнти, які залишили автомобіль на ремонт, зможуть спостерігати за процесом ремонту свого авто, подивитися телевізор, випити чашечку кави та відпочити.
 

Станція технічного обслуговування і ремонту виконує всі види робіт - від простого ТО до капітального ремонту двигуна і агрегатів. Працює відділ тюнінга. Персонал СТО постійно вдосконалює свої навички в навчальному центрі Renault, і завжди в курсі останніх нововведень і тонкощів ремонту автомобілів.

Сервісний центр "Кий Авто" гарантує відповідність пропонованих ремонтних послуг вимогам, що пред'являються компанією Renault на всі виконані роботи та встановлені запасні частини, гарантія від заводу- виробника.

Таким чином, ТОВ "КИЙ АВТО ХОЛДИНГ" надає весь комплекс послуг: консультацію з купівлі та вибору автомобілів Renault, забезпечення гарантійного та післягарантійного обслуговування.