RENAULT ЗНОВУ НАБИРАЄ ОЧКИ НА ГРАН-ПРІ ІТАЛІЇ

Renault Sport Formula One Team знову змогла набрати очки завдяки Карлосу САЙНСУ, який фінішував дев'ятим на швидкісному Heineken Гран-прі Італії*. Ніко Хюлькенберг почав гонку з останнього місця, наполегливо просувався вгору, але так і не зміг дістатися до першої десятки.

Карлос чисто стартував з сьомого місця і на виході з першого повороту був шостим. Він довго їхав на шинах Supersoft, на 39-му колі зробив пітстоп і перший раз після Угорщини фінішував у першій десятці.

Карлос почав гонку з 7-го місця на шинах Pirelli Supersoft (червоні), що залишилися після кваліфікації, здійснив пітстоп на 39-му колі і встановив комплект нової гуми Soft (жовті).

Ніко стартував з 20-го місця на нових шинах Supersoft, в кінці першого кола поміняв їх на комплект нової гуми Soft, а на 41-му колі поставив комплект нових шин Supersoft.

Ніко Хюлькенберг, №27, R.S.18-04: стартував 20-м, фінішував 13-м“Завжди складно починати гонку з самого кінця, але я сьогоднішнім виступом задоволений. Ми сподівалися потрапити в очки за рахунок раннього пітстопа, після якого я дуже довго їхав на шинах Soft, проте їх трохи не вистачило, і ближче до кінця гонки я припинив боротьбу. Після 40 кіл знос шин виявився надто великим, так що в підсумку наша тактика не спрацювала. Я радий, що чисто провів гонку і побачив фінішний прапор. Тут складно обганяти, проте в цей уїк-енд у нас був ряд позитивних моментів, які допоможуть нам підійти до Сінгапуру в трохи більш піднесеному настрої”.

Карлос Сайнс, №55, R.S.18-03: стартував 7-м, фінішував 8-м. “В цілому можна сказати, що вікенд вдався. Сьогодні ми показали свій максимум. Ми змогли набрати чотири очки на Гран-прі, де складнощі очікувалися спочатку, так що все відмінно. Машина їхала настільки швидко, наскільки це можливо, але нам трохи не вистачало на прямих, в результаті чого було втрачено кілька позицій. З іншого боку, ми показали непоганий прогрес в порівнянні зі Спа, і я відчував себе набагато впевненіше за кермом. Тепер ми готуємося до Сінгапуру, де, я сподіваюся, зможемо дати бій нашим конкурентам”.

Сіріль Абітбуль, керуючий директор Renault Sport Racing: “Вікенд був складним, чого ми і чекали від Монци, були і приємні моменти, і не дуже. Кваліфікація пройшла вдало, відмінно працювала вся команда і особливо Карлос. Однак в гонці нам не вдалося вичавити максимум з непоганою стартової позиції. На цій швидкісній трасі нашим болідам не вистачало потужності, щоб боротися з Force India. Ніко зробив тактичний маневр, який міг допомогти йому вийти в очкову зону, однак він не спрацював. Сьогодні ми все робили правильно і, звичайно, хотілося б показати більш високі результати, але давайте думати про Сінгапур, де, я сподіваюся, ми будемо відчувати себе більш впевнено”.

*став восьмим після виключення Грожана з протоколів.